Poznaj nas

Mimo iż jesteśmy na rynku od niedawna, bo zaledwie od 2 sierpnia 2017r. to jesteśmy doświadczonym zespołem. Doświadczenie zdobywaliśmy dekadę pracując dla innych instytucji. Bodźcem do stworzenia własnego zespołu były właśnie te doświadczenia. Chcieliśmy, aby powstała firma, która będzie miała nie tylko dobry kontakt z klientem, ale nie będzie wymagała od niego zbędnego zaangażowania. Dlatego oferujemy usługi nie tylko spersonalizowane, ale także kompleksowe. Chcemy do minimum ograniczyć formalności wiedząc, że współcześnie cierpimy na deficyt czasu.

Pracownicy firmy Grzegorz Kudyk Usługi Projektowe

Co jeszcze różni nas od innych?

Postawiliśmy na młodych ludzi, którzy chcą się rozwijać, są ciekawi nowych technologii i potrafią korzystać z doświadczenia innych. Dlatego zespół tworzą osoby młode, energiczne dla których ważny jest ciągły rozwój osobisty gdyż tego wymaga wykonywana przez nich praca.

Dzięki bardzo dobrej współpracy z innymi biurami projektowymi oraz wykonawcami udało nam się skompletować doświadczony zespół architektów, inżynierów i specjalistów branży sanitarnej. Projektujemy z zastosowaniem najnowocześniejszego oprogramowania łącząc je doświadczeniem zawodowym pracowników naszej firmy.

Zainteresowany współpracą?

Potrzebujesz projektu sieci lub przyłącza?
Wybierz dogodną formę kontaku i odezwij się.

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą oferującą kompleksowe usługi w zakresie projektowania sieci oraz instalacji sanitarnych.

Nasza firma świadczy swoje usługi na terenie całej Polski jak i za granicą obsługując zarówno inwestorów prywatnych, gminy, spółki Państwowe jak i wspomagając prace projektowe zaprzyjaźnionych biur architektonicznych. Dominują jednak w naszej pracy projekty realizowane na rynku lokalnym. Najwięcej inwestycji wykonujemy na terenie Żor, Rybnika, Jastrzębia czy Pszczyny.


Nasz zespół

team
mgr inż. Grzegorz Kudyk

Kierownik zespołu i właściciel firmy. Urodzony w 1988 r. w Żorach. W 2013r. ukończył studia w gronie najlepszych studentów na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Wrocławskiej w specjalności: Wentylacja, Klimatyzacja i Ogrzewnictwo.

Od 2007 roku pracuje w branży budowlanej przy sporządzaniu projektów wewnętrznych instalacji sanitarnych w budynkach mieszkaniowych i użyteczności publicznej, a od 2013r. w głównej mierze zajmuje się projektowaniem obiektów liniowych – sieci gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych i ciepłowniczych. Swoje doświadczenie zdobywał realizując m.in.
- projekty wewnętrznych instalacji w budynkach prywatnych jak i użyteczności publicznej na terenie gmin Żory, Rybnik, Pawłowic czy Suszca,
- projekty sieci wod-kan dla wodociągów z gmin Żory, Pawłowic czy Suszca,
- projekty sieci i przyłączy ciepłowniczych w ramach projektu „Błękitne Niebo nad Starówką” w Żorach,
- projektu sieci przeciwpożarowych dla obiektów koksowni należących do JSW S.A.,
- projekty modernizacji sieci gazowych wysokoprężnych dla firmy Gaz-System S.A.

Prywatnie szczęśliwy partner i ojciec dwójki dzieci, pasjonat podróży i sportów sztuk walki.


inż. Rafał Sikora
inż. Rafał Sikora

Student ostatniego roku na wydziale Inżynierii Środowiska na Politechnice Śląskiej w Gliwicach w specjalności Wodociągi i Kanalizacja.

Od innych asystentów projektanta wyróżnia go fakt, iż dotychczas pracował w wykonawstwie dzięki czemu zdobył cenne doświadczenie, które pozwala mu projektować w taki sposób aby ograniczyć do minimum problemy z wykonaniem poszczególnych inwestycji.

Czas wolny spędza na uprawianiu sportu i wycieczkach górskich.


inż. Jacek Wendzik
inż. Jacek Wendzik

Absolwent studiów inżynierskich na wydziale Inżynierii Środowiska na Politechnice Śląskiej w Gliwicach w specjalności Wodociągi i Kanalizacja.

Od 2015r. pracował w różnych biurach jako asystent projektanta zdobywając doświadczenie przy realizacji większych i mniejszych tematów z branży sanitarnej.

Czas wolny poświęca na doskonalenie śpiewu oraz jazdę na rowerze.