Poznaj nas

Mimo iż jesteśmy na rynku od niedawna, bo zaledwie od 2 sierpnia 2017r. to jesteśmy doświadczonym zespołem. Doświadczenie zdobywaliśmy dekadę pracując dla innych instytucji. Bodźcem do stworzenia własnego zespołu były właśnie te doświadczenia. Chcieliśmy, aby powstała firma, która będzie miała nie tylko dobry kontakt z klientem, ale nie będzie wymagała od niego zbędnego zaangażowania. Dlatego oferujemy usługi nie tylko spersonalizowane, ale także kompleksowe. Chcemy do minimum ograniczyć formalności wiedząc, że współcześnie cierpimy na deficyt czasu.

Pracownicy firmy Grzegorz Kudyk Usługi Projektowe

Co jeszcze różni nas od innych?

Postawiliśmy na młodych ludzi, którzy chcą się rozwijać, są ciekawi nowych technologii i potrafią korzystać z doświadczenia innych. Dlatego zespół tworzą osoby młode, energiczne dla których ważny jest ciągły rozwój osobisty gdyż tego wymaga wykonywana przez nich praca.

Dzięki bardzo dobrej współpracy z innymi biurami projektowymi oraz wykonawcami udało nam się skompletować doświadczony zespół architektów, inżynierów i specjalistów branży sanitarnej. Projektujemy z zastosowaniem najnowocześniejszego oprogramowania łącząc je doświadczeniem zawodowym pracowników naszej firmy.

Zainteresowany współpracą?

Potrzebujesz projektu sieci lub przyłącza?
Wybierz dogodną formę kontaku i odezwij się.

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą oferującą kompleksowe usługi w zakresie projektowania sieci oraz instalacji sanitarnych.

Nasza firma świadczy swoje usługi na terenie całej Polski jak i za granicą obsługując zarówno inwestorów prywatnych, gminy, spółki Państwowe jak i wspomagając prace projektowe zaprzyjaźnionych biur architektonicznych. Dominują jednak w naszej pracy projekty realizowane na rynku lokalnym. Najwięcej inwestycji wykonujemy na terenie Żor, Rybnika, Jastrzębia czy Pszczyny.


Nasz zespół

Grzegorz Kudyk
mgr inż. Grzegorz Kudyk

Kierownik zespołu i właściciel firmy. Urodzony w 1988 r. w Żorach. W 2013r. ukończył studia w gronie najlepszych studentów na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Wrocławskiej w specjalności: Wentylacja, Klimatyzacja i Ogrzewnictwo.

Od 2007 roku pracuje w branży budowlanej przy sporządzaniu projektów wewnętrznych instalacji sanitarnych w budynkach mieszkaniowych i użyteczności publicznej, a od 2013r. w głównej mierze zajmuje się projektowaniem obiektów liniowych – sieci gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych i ciepłowniczych. Swoje doświadczenie zdobywał realizując m.in.
- projekty wewnętrznych instalacji w budynkach prywatnych jak i użyteczności publicznej na terenie gmin Żory, Rybnik, Pawłowic czy Suszca,
- projekty sieci wod-kan dla wodociągów z gmin Żory, Pawłowic czy Suszca,
- projekty sieci i przyłączy ciepłowniczych w ramach projektu „Błękitne Niebo nad Starówką” w Żorach,
- projektu sieci przeciwpożarowych dla obiektów koksowni należących do JSW S.A.,
- projekty modernizacji sieci gazowych wysokoprężnych dla firmy Gaz-System S.A.

Prywatnie szczęśliwy partner i ojciec dwójki dzieci, pasjonat podróży i sportów sztuk walki.


Agnieszka Kudyk
mgr Agnieszka Kudyk

W marcu 2021 roku firma została przekształcona w Usługi Projektowe Grzegorz Kudyk Sp. z o.o., której prezesem została Agnieszka Kudyk.

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego i Akademii Techniczno-Humanistycznej na kierunkach Zarządzanie oraz Doradztwo Zawodowe.

Prywatnie mama, żona i miłośniczka podróży bliskich naturze.


inż. Rafał Sikora
mgr inż. Rafał Sikora

Absolwent Inżynierii Środowiska na Politechnice Śląskiej w Gliwicach w specjalności Wodociągi i Kanalizacja.

Od innych asystentów projektanta wyróżnia go fakt, iż dotychczas pracował w wykonawstwie dzięki czemu zdobył cenne doświadczenie, które pozwala mu projektować w taki sposób aby ograniczyć do minimum problemy z wykonaniem poszczególnych inwestycji.

Czas wolny spędza na uprawianiu sportu i wycieczkach górskich.


mgr inż. Dominika Badowska
mgr inż. Dominika Badowska

Absolwentka Politechniki Śląskiej na kierunku Inżynierii Środowiska.

Swoje kwalifikacje nieustannie podnosi biorąc czynny udział w projektowaniu. Priorytetem dla niej jest maksymalne zadowolenie klienta oraz najwyższa jakość świadczonych usług.

Poza pracą biega i jeździ na rowerze. Jest pasjonatką literatury, zwłaszcza książek z dreszczykiem. Poza tym uwielbia podróże, gotowanie i dobry film.


inż. Katarzyna Pojda
inż. Katarzyna Pojda

Absolwentka studiów inżynierskich na Wydziale Organizacji i Zarządzania na Politechnice Śląskiej w Zabrzu w specjalności Logistyka.

Uwielbiająca nowe wyzwania oraz kontakt z ludźmi co w pełni udaje jej się realizować na obecnym stanowisku pracy.

Prywatnie spełniającą się mama i żona. Czas wolny spędza na wycieczkach rowerowych, górskich pieszych wędrówkach oraz gotowaniu.